Soğuktan korunmak için tasarladığımız bu ürün, fermuar sayesinde toplanıp kullanılabilir. Cam görünümüyle yüksek kalitelidir.

Eskişehirde Tente hizmet verdiği store sistemleri sahasında kış bahçesi, dikey store ve şeffaf store sistemlerinin montaj işlemlerini üstlenmektedir.

Store sistemleri arasında yer alan şeffaf store sistemleri kafe, restaurant vb. açık alanlarda özellikle tercih edilen ve yağmur, rüzgar gibi olumsuz hava koşullarından tüm insanları koruyan bir sistemdir.

İster motorlu olsun isterse de motorsuz bir düzenekle çalışsın Eskişehirde Tente uzman çalışanları ile uygulamanın kurulacağı zemin ve mekan farketmeksizin tüm montaj işlemlerini sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturabilmektedir.

Eskişehir çevresinde yoğun rağbet gören şeffaf store uygulamasında tercih edilen şeffaf brandalar sayesinde içerisinde bulunulan mekandan dışarısı rahatlıkla görülebilmekte böylelikle korunaklı bir ortamda manzaranın keyfi sürülmektedir.

Bir anlamda dış mekan uygulaması olarak kabul gören şeffaf store sistemleri uygulaması kolay temizlenebilir yapısı ve estetik görünümü ile insanların sıklıkla tercih ettiği kullanışlı bir sistemdir.

Eskişehirde Tente başta Eskişehir olmak üzere çevre ilçelerde (Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı) ve tüm Türkiye’de montaj uygulaması gerçekleştirilen şeffaf store sistemleri dayanıklı ve hafif yapısı sayesinde insanlara sorun teşkil etmeden kullanılabilmektedir.

Özellikle gün içerisinde bahçe şartlarında ya da mekanın dışında ki bir alanda Doğan Tente tarafından başarıyla uygulanan şeffaf store sistemleri gün ışığının tamamını alan özel yapısı sayesinde oldukça rağbet görmektedir.

Hafifliği ve sağlamlığının yanı sıra kolay açılıp kapanabilme özelliklerini de bünyesinde barındıran şeffaf store uygulamalarında Eskişehirde Tente’nin müşterilerine sağladığı uygun ödeme kolaylıkları montaj faaliyetlerinin oldukça revaç görmesine neden olmaktadır.

Eskişehir Tente, cephe sistemleri sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini montaj hizmeti ile pekiştirerek birikimini sahaya taşımış öncü kimliğini pekiştirmiştir.

Eskişehir Tente montaj işlemlerini üstlendiği store sistemlerinin yanı sıra pergola sistemleri ve cam balkon sistemlerinde de başarı ile hizmet vermektedir.

Eskişehirde Tente store sistemleri kapsamında kış bahçesidikey store ve şeffaf store hizmeti verirken pergola sistemleri içerisinde raylı otomatik pergola ve oval pergola montaj işlerini üstlenmektedir.

Cam balkon sistemleri sektöründe ise beşli sistem dikey çalışır cam balkon, yatay çalışır cam balkon, 5’li cam sürme ve store perde kepenk tarzında ürünlerinin montajını gerçekleştirmektedir.